Minivolejbal 21.10.2023 Polanka

Dne 21.10.20233, náš klub poprvé uspořádal turnaj v barevném minivolejbale. Na turnaj přijelo 91 dětí, rozdělených do tří kategorií dle věku a volejbalových zkušeností, kteří celkem na 8 kurech bojovali o co nejlepší umístění.

Nejmladší dětí byly v barvě žluté, kde náš klub měl zastoupení ve dvou družstev z celkem 6 týmů. V oranžovo-červené barvě změřilo své síly celkem 18 družstev, kdy jsme celkem 6 týmů a hned jsme získali 1 a 3. místo. Nejstarší holky se utkaly v barvě modré, kde z celkem 14 týmů jsme měli zastoupení hned osmi družstev a vybojovali jsme 1. a 2. místo.

Všem holkám, které krásně bojovali a reprezentovali náš klub, patří velké díky a největší poděkování patří všem zúčastněným pořadatelům, kteří se této velké výzvy k uspořádání takového turnaje zhostili na výbornou.

Atmosféra turnaje byla úžasná, všichni hráči, si domů odvezli za svou snahu malou odměnu, takže byli určitě spokojeni a řádně unaveni. Další turnaj v minivolejbale v Polance nás čeká 20.1.2024.